ماشین زمان

اگر ماشین زمان بود به زمان هخامنشیان سفر می کردم و وزیر خوبی برای داریوش می شدم . اگر ماشین زمان بود به70سال بعد سفر می کردم تا ببینم جهان چه پیشرفتی کرده است.اگر ماشین زمان بود به سال 2012سفر می کردم تا ببینم واقعاً زمین در ان زمان منفجر می شود.اگر ماشین زمان بود شما چه می کردید؟

/ 5 نظر / 15 بازدید
خط رنگی

سلام و شبت بخیر فرزند خوب سرزمینم جالب توجه نوشتی و سوالت هم بسیار سخته . اجازه میخواهم در موردش فکر کنم و فردا جواب را بنویسم . ولی بقول تو سفر به دوران هخامنشیان بسیار عالی است !!!

بي بي دي

اگر ماشين زمان بود چند تا آرزو داشتم اوليش و بهترينش اينكه برگردم به 10 سال پيش وقتي تو به دنيا اومدي و دوباره براي چند روز هم كه بشه شيريني ني ني بودنتو حس كنم ، شير خوردنت و ..... اين اوليش بود بعدا بازم مي گم بايد فكر كنم خوبهاشو انتخاب كنم يكهو ديدي آرزوهام برآورده شد . پس بايد خوب انتخاب كنم مگه نه ؟

با با دی

منم دوست داشتم بیام ببینم پسرم چگونه در زمان هخامنشیان امورات می گذراند. البته بازم چیزای دیگه ای دلم می خواست مثلا قدرت اینو داشته باشم که هی برم عقب و جلو ببینم آدما چه جوری اومدند و چیکارا کردند و از این حرفا

خط رنگی

بازم سلام شبت ارام اومدم جواب سوال سخت ترا بدهم که دیدیم یک مطلب دیگر هم بروز شده ای . !! من دوست داشتم انقدر عقب بروم که برگردم به انجایی که هنوز اینجا نیامده بودم به بینم چه خبره . سفر به دنیای کوروش را دوست دارم بازهم برای اینکه بدانم چه خبر بوده و ایا درست است انچه در تاریخ خوانده ایم و لی اینده دور را نمی خواهم بروم . ابدا اینده را نمی خواهم جلوتر به بینم زیرا لطفش را از دست می دهد . متشکرم که از دیشب فکر م را مشغول این سوال جالب کردی .

بي بي دي

آهان يادم اومد، دوست داشتم برم عقب عقب به زمان آدم و حوا ، اون موقعي كه آدم مي تونست با خدا حرف بزنه اون وقت يه عالمه سئوال از خدا داشتم يه عالمه در مورد همه چيز اينكه چرا ما رو آفريده ، اينكه چرا تنهامون گذاشته ، اينكه چرا فقط آدمو كه خودش جايز الخطا آفريده ، به خاطر خوردن يه سيب اينطور مجازات كرده ، اينكه حالا گيرم آدم هم خطا كرده به هزار نوه و نتيجه اش چه ربطي داره ؟ و هزار تا چراي ديگه راستي بي بي دي تو مي توني جواب اين سئوالهاي منو بدي ؟